• III edycji Programu „Złote Szkoły NBP”

• Program „Złote Szkoły NBP” to ogólnopolski program popularyzujący wiedzę ekonomiczną w środowiskach szkolnych. Ideą Programu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów oraz rozbudzanie postaw przedsiębiorczych i prospołecznych.

Klasa 7 w ramach zajęć rozwijających uzdolnienia wzięła udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym NBP III Edycja - Złote Szkoły. Poznaliśmy zadania NBP by potem móc szerzyć nabyte kompetencje, wiedzę i umiejętności. Przystąpiliśmy do działań i ubiegamy się o zdobycie nominacji o tytuł „Złote Szkoły NBP” Zrealizowaliśmy trzy zadania poświęcone: Lekcji ekonomii, Debaty szkolnej i Warsztat Uczniowski. Zadania okazały się nie lada wezwaniem dla nas, były też wielką próbą w przezwyciężaniu trudności w różnych sferach, ponieważ jeszcze nigdy nie działaliśmy na tym obszarze czyli edukacji ekonomicznej. Zakres działań programu wymagał od uczestników wielkiego zaangażowania, wykorzystania poznanej wiedzy, kreatywności itd.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i uczestnictwo szczególnie uczniom klas” 4 , 5 i 6.

Trzymajcie za nas kciuki   Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za wsparcie

klasa 7 z nauczycielami

PS. Zerknijcie na mapę III edycji Programu „Złote Szkoły NBP” a szczególnie na nasze Pomorze… jesteśmy tam na mapie...

Dyrektor Szkoły Anna Bartoszewska