Od 29 marca do 11 kwietnia ograniczone będzie stacjonarne funkcjonowanie przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I-VIII w szkołach podstawowych. Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/zawieszenie-pracy-stacjonarnej-przedszkoli-do-11-kwietnia
Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju bardzo proszę o informację o miejscu świadczenia pracy w dniach 29.03.-11.04.2021 r. https://drive.google.com/file/d/1k4pKpmy3C_LTz32T_S-bYY5Q4BCdLbyz/view?usp=sharing
Przerwa świąteczna: Uczniowie mają wolne od szkoły już 1 kwietnia (czwartek). Lekcje także nie odbędą się 2 kwietnia w Wielki Piątek. Uczniowie nie włączą też komputerów 6 kwietnia. Warto ten czas wykorzystać w aktywny sposób. Jednak w czasie wiosennej przerwy świątecznej nie należy zapominać o zagrożeniach płynących z panującej epidemii koronawirusa.

