• Wyróżnienie dla Tymoteusza " W KOLORZE ZAKLĘTE"

•     21 maja w sobotę o godz. 10.00 w podworskim parku w Wojanowie,  w parkowym amfiteatrze uczeń klasy IV,  Tymoteusz Pawłowicz, otrzymał wyróżnienie w konkursie plastycznym " W KOLORZE ZAKLĘTE- czyli plastyczne przedstawienie owadów uskrzydlonych całego świata" w kategorii wiekowej 10-15 lat.

Serdecznie gratulujemy!

• Dzień bez plecaka

• W   piątek   13  maja   w naszej szkole był dzień bez plecaka. U nas odbył  się  pierwszy raz. Zabawa polega na tym, aby do   szkoły przynieść   swoje  przybory   i podręczniki w bardzo zabawny sposób. To co najważniejsze to spryt , kreatywność, odwaga i dobry humor. Ustaliliśmy, że 13 maja w piątek, to bardzo dobry powód, aby odbył się „Dzień bez plecaka” (no backpack day”). Była bardzo dobra zabawa, a pomysły uczniów ograniczała jedynie wyobraźnia, taka forma integracji szkolnej jest na 6-tkę! Przybory szkolne zapakowane były na rozmaite sposoby: koszyki, walizki, taczki, zabawki, sklepowe wózki, skrzynki na narzędzia, krzesełko, but rybacki, kask, wiadra, opony, turystyczne lodówki, piekarnik, siodło końskie itd. .Przedstawiamy kreatywne pomysły naszych uczniów, zerknijcie prosimy na FB naszej szkoły. Jednocześnie zapraszamy do lajkowania. Wybieramy "ulubieńców internautów". Na Wasze głosy czekamy do piątku 20.05.2022 do godziny 23.59.